Zadowoleni Klienci o nas

Budując domy już od prawie 25 lat zyskaliśmy zaufanie wśród naszych Klientów, zarówno inwestorów, dostawców jak i prywatnych osób, którym budujemy domy. Nasze domy są postawione od Północy, Prawobrzeża, Śródmieścia, aż po Zachód Szczecina. Trudno znaleźć na mapie Szczecina i najbliższych okolic osiedle, na którym nie przeprowadzaliśmy prac budowlanych, remontowych, czy też nadzoru budowlanego.

Zadowoleni Klienci często wystawiają nam pozytywne referencje, za które bardzo jesteśmy wdzięczni. Satysfakcja naszych Klientów to nasz największy sukces. Dzięki nim wiemy, że nasza praca ma sens.

Nasze referencje

Euro Klinkier S.J.

Rekomenduję Firmę Budom Henryk Kołodziej mieszczącą się przy ul. Kruszwickiej 22a jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywania usług... Powierzone prace wykonują zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie. W razie potrzeby jestem otwarty na dalsze szczegółowe pytania na temat firmy Budom.
Andrzej Dąbski - właściciel

Realbud Sp z o.o.

Na podstawie wieloletnich kontaktów, REALBUD Spółka z o.o. pozytywnie ocenia współpracę z firmą Budom Henryk Kołodziej. Przez okres naszej współpracy dała się poznać jako solidny płatnik. Profesjonalny kontakt i rzeczowe podejście do spraw związanych z zaopatrywaniem budów sprawia, że współpraca przebiega bezproblemowo. Otwartość na zastosowanie nowych technologii i stosowanie wysokiej jakości materiałów oferowanych przez naszą hurtownię, świadczy o profesjonalizmie i poziomie świadczonych usług przez firmę Budom. Licząc na kolejne lata równie dobrej współpracy, z przyjemnością polecamy Henryka Kołodzieja jako sumiennego i rzetelnego klienta.
Marek Zabłocki - Dyrektor

Sławland Sp. z o.o.

Z przyjemnością polecamy firmę Budom Henryk Kołodziej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Kruszwickiej 22a innym przedsiębiorcom szukającym dobrego partnera handlowego. Współpraca pomiędzy naszymi firmami ma już wieloletnią historię. Przez ten czas firma Budom pokazała się jako wzorowy partner handlowy, wyjątkowo rzetelny i sumienny w zakresie rozliczania swoich zobowiązań jak również realizacji zawartych umów. Pracowników zatrudnionych w firmie Pana Kołodzieja cechuje profesjonalizm, skrupulatność oraz wielkie zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań. Wykwalifikowana kadra kierownicza fachowo rozwiązuje nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia z zakresu budownictwa.
Z całą pewnością możemy polecić firmę Budom wszystkim firmom, instytucjom, jak również indywidualnym inwestorom, którzy cenią sobie doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm.
Sławomir Gomółka - Prezes

Extradach Sp. z o.o. S.K.A

Firma Extradach Sp. z o.o. Sp K.A pragnie poinformować, że firma Pana Henryka Kołodzieja dała nam się poznać z jak najlepszej strony. Firma Budom jest jednym z naszych największych i najlepszych kontrahentów, z którym przez cały, długoletni okres naszej współpracy nie mieliśmy problemów finansowych ani innych spornych roszczeń. Współpraca pomiędzy naszymi firmami zawsze przebiega w miłej i sympatycznej atmosferze. Życzymy sobie abyśmy w przyszłości na swojej drodze mogli spotkać podobną firmę, z którą praca przebiegałaby w tak profesjonalny sposób. Z naszej strony życzymy Panu Henrykowi dalszych sukcesów zawodowych.
Michał Kujawski - Prezes
Opinie zadowolonych Klientów
Arkadiusz B. - Szczecin
Jeśli chodzi o opinię? Sprawdziłem ponad 20 firm z rynku szczecińskiego oraz na co dzień mam do czynienia z firmami budowlanymi i mogę powiedzieć jedno: jak budować to tylko z BUDOM.
Ireneusz M. - Wołczkowo
Firma BUDOM budowała nasz dom i muszę przyznać, że wybór okazał się jedną z najlepszych decyzji w życiu. Profesjonalizm Pana Piotra Kołodzieja w nadzorze i doradztwie technicznym był nieoceniony. Muszę pochwalić również świetny dobór firm współpracujących z firmą BUDOM.
Leszek G. - Szczecin
Mój dom wybudowany przez firmę BUDOM jest piękny i solidny, mieszka się w nim komfortowo i bezpiecznie. Cały proces budowlany nie zmącił mego spokoju, lecz przeciwnie udowodnił, że można być szczęśliwym w trakcie i po budowie. Z całkowitym przekonaniem firmę BUDOM polecam każdemu kto chce zbudować swój dom.
Beata i Władysław O. - Mierzyn
Firma BUDOM na przestrzeni wielu lat prowadziła dla nas, naszej firmy oraz naszych znajomych rozliczne prace budowlane, m.in. budowy domów, rozbudowy magazynów i hal montażowych. Współpraca Z panami Henrykiem i Piotrem Kołodziejami jest dla nas miłym wspomnieniem, dobrym doświadczeniem i sukcesem w działalności gospodarczej.
Marzena K. - Bezrzecze
BUDOM to: profesjonalizm, solidność, sprawność i terminowość. Ponadto uprzejmość i chęć pomocy podczas całego okresu budowy prezentowana przez właścicieli Panów Henryka i Piotra Kołodziej, zasługuje na najwyższe uznanie.
Edyta i Sebastian S. - Dobra Szczecińska
Jako inwestorzy i jednocześnie inżynierowie budownictwa pragniemy powiedzieć, że firma wywiązała się ze zlecenia w stopniu bardzo dobrym. Prace były prowadzone sprawnie i fachowo, w zgodzie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi normami a także naszymi sugestiami i uwagami. W naszym domu mieszkamy już kilka lat, w tym czasie nie ujawniły się, żadne ukryte wady ani niedociągnięcia.
Beata i Mariusz L. - Dobra Szczecińska
Nasz dom budowany był gdy mieszkaliśmy za granicą. Większość spraw załatwiana była telefonicznie i mailowo. Powierzony przez nas zakres robót wykonany został zgodnie z dokumentacją techniczną projektu i doskonałą jakością pod kierownictwem inż. Piotra Kołodzieja. Firmę BUDOM możemy ze spokojnym sumieniem polecić przyszłym inwestorom.
Teresa i Leszek D. - Szczecin
Naszym zdaniem firm BUDOM jest godna polecenia za solidność i wysoką jakość usług budowlanych. Wprowadzeni przez p. Kołodzieja podwykonawcy byli również na najwyższym poziomie. Budynek jest eksploatowany 11 lat i to, że dotąd nie ujawniły się żadne usterki najlepiej świadczy o jakości wykonania.
Ewa i Waldemar B. - Szczecin
BUDOM spełnia wszystkie wymogi firmy rzetelnej. Z racji długiej obecności na rynku są w stanie wynegocjować bardzo niskie ceny materiałów. Mogę z czystym sumieniem ją polecić osobom pragnącym się budować, zarówno tym którzy nie mają "zielonego" pojęcia o technice budowania domów jak i tym którzy je posiadają.
Ewa i Krzysztof K. - Szczecin
Na początku zastanawialiśmy się czy wybrać do budowy domu jedną firmę, czy może powierzyć to zadanie kilku firmom. Teraz gdy dom jest już gotowy nasz wybór okazał się "strzałem w dziesiątkę". Firma BUDOM w pełni wywiązała się z powierzonego zadania.
Bożena B., Leszek N. - Tanowo
Budowa domu przebiegła szybko i sprawnie pod czujnym okiem Panów Piotra i Henryka Kołodziejów. Firma ogólnobudowlana "BUDOM" bardzo pozytywnie wyróżnia się wśród innych firm, o których słyszeliśmy od naszych znajomych i przyjaciół, którzy realizowali podobne inwestycje.
Joanna i Krzysztof R. - Wołczkowo
Z ogromną przyjemnością rekomendujemy firmę "BUDOM" jako solidnego wykonawcę w zakresie budowy domów jednorodzinnych w tym naszego. Jesteśmy głęboko przekonani, zważywszy na wieloletnie doświadczenie w budowie domów jednorodzinnych jak i wielu pozytywnych opinii, że firma BUDOM sprosta z całą pewnością wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta.