Firma budowlana Budom

Firma ogólnobudowlana „Budom” została założona w roku 1993 przez jej właściciela Henryka Kołodzieja. Od roku 2000 zarząd firmy tworzą: Henryk Kołodziej – właściciel/dyrektor oraz Piotr Kołodziej – dyrektor techniczny. Biuro znajduje się niezmiennie od chwili założenia firmy w Szczecinie na Gumieńcach. Jesteśmy tzw. „firmą rodzinną”, co dotyczy zarówno zaangażowania całej rodziny w działalność firmy, jak również rodzinnej atmosfery pracy z klientami i naszymi pracownikami.

Od początku działalności firmy, niezmiennie naszą intencją jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta indywidualnego w dziedzinie budownictwa domów jednorodzinnych. Technologie przez nas stosowane są dopasowane do potrzeb Klientów oraz aktualnych wymogów budowlanych. Nasze domy są energooszczędne, zbudowane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, usytuowane w najlepszych lokalizacjach Szczecina i okolic. Aby spełnić Państwa oczekiwania, stale inwestujemy w rozwój naszych inżynierów.

Naszym klientom zapewniamy zawsze fachową pomoc i usługę. Nasze indywidualne podejście do każdej budowy jest możliwe dzięki ciągłemu inwestowaniu w pracowników.

Co nas wyróżnia?
Wykwalifikowani fachowcy
Zatrudniamy wyłącznie fachowców sprawdzonych, którym nie boimy powierzyć kluczowych budów. Pracują z nami od lat i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i uprawnienia.
Własny sprzęt
Używamy własnego sprzętu potrzebnego do budowy domów jednorodzinnych. Posiadamy własny park maszynowy i flotę pojazdów, pozwalające na prowadzenie jednocześnie kilku budów w tym samym czasie.
Nadzór budowlany
Prowadzimy nadzory budowlane w województwie zachodniopomorskim i nie tylko. Nasi wykwalifikowani pracownicy ciągle podnoszą swoje uprawniania, pozwalające realizować coraz to większe budowy.
Architekci, projektanci
Współpracujemy z najlepszymi architektami, architektami wnętrz i krajobrazu, a także czołowymi projektantami w Polsce północnej.
Języki obce
Biegle posługujemy się kilkoma obcymi językami, spełniając w ten sposób wymagania również klientów z zagranicy!
Czym się zajmujemy?
90% Domy jednorodzinne
66% Wykonawstwo pod klucz
75% Remonty generalne
60% Nadzór budowlany
37% Inne projekty
Nasze domy na mapie Szczecina

Trudno znaleźć na mapie miasta dzielnicę bez naszego domu. Zakres działalności to głównie Szczecin Centrum: Warszewo, Osów, Gumieńce, Pogodno, Żelechowa; Szczecin Prawobrzeże: Jezierzyce, Smerdnica, Dąbie, Zdroje, Podjuchy, Wielgowo, Załom, Pucice; i okolice Szczecina: Mierzyn, Stobno, Dobra, Wołczkowo, Redlica, Dołuje, Bezrzecze, Sławoszewo, Tanowo, Police, Buk. Budowaliśmy nasze domy nad morzem np. w Pobierowie, nad zalewem np. w Stepnicy oraz wyjątkowo w Warszawie.