Sprzedaż bliźniaków

Firma Budom oferuje szeroki zakres usług ogólnobudowlanych, wśród których jest kompleksowe wykonanie bliźniaków na sprzedaż. Każdą inwestycję obsługujemy od samego początku aż do wykończenia domu. Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy się do potrzeb oraz indywidualnych wymagań Klientów. W zależności od wytycznych związanych ze zleceniem, wykonamy dom w stanie surowym lub w stanie pod klucz. Wszystko zależy od Państwa! Nasza fachowa ekipa budowlana dostosuje się do ustaleń i wszystkie prace zrealizuje solidnie oraz profesjonalnie.

Jakie są zalety zabudowy bliźniaczej?

Domy w zabudowie bliźniaczej, zwane często bliźniakami, to rozwiązanie pośrednie pomiędzy zabudową szeregową, a domem jednorodzinnym wolnostojącym. Ich wyraźnie zauważalna coraz częstsza obecność w polskich miastach wynika z wielu zalet, jakie posiadają. Z tego powodu wiele firm decyduje się na działalności związaną ze sprzedażą bliźniaków. Nasza oferta skierowana jest głównie do nich, a także do Klientów indywidualnych marzących o własnym lokum w takim właśnie domu.
Jedną z największych zalet bliźniaków jest to, że w porównaniu z domami wolnostojącymi są znacznie tańsze. Oszczędności pojawiają się zarówno na etapie budowy, jak i podczas eksploatacji. W związku z lepszymi warunkami termicznymi panującymi w domach bliźniaczych, mamy w nich do czynienia przede wszystkim z niższymi kosztami ogrzewania. Ponadto domy tego typu doskonale sprawdzają się na wąskich działkach. Można je wybudować nawet na działce o szerokości zaledwie 16-17 metrów. Jeśli zaś chodzi o komfort mieszkańców, to bliźniaki gwarantują warunki zbliżone do domów pojedynczych.

Kompleksowo realizujemy bliźniaki na sprzedaż

Nasze usługi budowlane związane z realizacją bliźniaków na sprzedaż obejmują wszystkie prace konieczne do wybudowania oraz wykończenia takiego domu. Przy użyciu najlepszej jakości materiałów budowlanych oraz nowoczesnych technologii wykorzystywanych w tak zwanym tradycyjnym budownictwie, wykonamy roboty ziemne, elewacyjne oraz żelbetowe. Nasi specjaliści zajmują się również realizacją pokryć dachowych oraz przeprowadzają wszelkie prace wykończeniowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam również zakładać instalacje sanitarne oraz centralne ogrzewanie w budowanych przez nas bliźniakach na sprzedaż.
Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą inwestorów indywidualnych chcących zamieszkać w domu w zabudowie bliźniaczej oraz firmy i deweloperów zajmujących się sprzedażą bliźniaków. Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Szczecina i okolic, ale również w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu z firmą Budom!