XXI edycja Gali Biznesu

W dniu 6 stycznia 2023 r. odbyła się XXI edycja Gali Biznesu, na której nasza firma BUDOM otrzymała Nagrodę Gospodarczą za rok 2022, która jest pięknym wyróżnieniem za 30 lat pracy na rynku budowlanym w województwie zachodniopomorskim. Za nagrodę bardzo dziękujemy!

Firma budowlana Budom

Firma budowlana Budom została założona w 1993 roku, przez jej właściciela Henryka Kołodzieja. Od roku 2000 firmę współtworzą Henryk Kołodziej oraz Piotr Kołodziej. Jesteśmy „firmą rodzinną”, co jest związane nie tylko z faktem, że w jej działalność zaangażowana jest cała rodzina, ale również rodzinną atmosferą panującą w stosunkach z pracownikami oraz klientami. Osoby oraz firmy zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do naszego biura, które od chwili założenia firmy znajduje się w Szczecinie na Gumieńcach. Swoją ofertę kierujemy do indywidualnych inwestorów, deweloperów oraz firm z sektora budowlanego.

Brygada budowlana do zadań specjalnych

Naszą intencją od zawsze jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta indywidualnego w dziedzinie budownictwa domów wolnostojących jednorodzinnych. Nasze doświadczone i wysoko wykwalifikowane brygady budowlane stosują najnowsze technologie, dopasowane do potrzeb Klientów oraz aktualnych wymogów budowlanych. Dzięki temu budowane przez nas domy wolnostojące oraz bliźniaki na sprzedaż są energooszczędne, wykonane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, usytuowane w najlepszych lokalizacjach Szczecina i okolic. Aby spełnić Państwa oczekiwania, stale inwestujemy w rozwój naszych inżynierów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz duża wiedza w dziedzinie budownictwa pozwala nam podejmować się nie tylko konwencjonalnych zleceń, ale również tych bardziej skomplikowanych. Dom z wewnętrznym basenem czy budynek o nietypowym kształcie nie są straszne naszym brygadom budowlanym. Zrealizujemy dla Państwa każdy projekt!
Zapewniamy również fachowe doradztwo przy doborze odpowiednich rozwiązań bądź materiałów. Nasze indywidualne podejście do każdej budowy jest możliwe dzięki ciągłemu inwestowaniu w pracowników.

Co nas wyróżnia?
Wykwalifikowani fachowcy
Zatrudniamy wyłącznie fachowców sprawdzonych, którym nie boimy powierzyć kluczowych budów. Pracują z nami od lat i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i uprawnienia.
Własny sprzęt
Używamy własnego sprzętu potrzebnego do budowy domów jednorodzinnych. Posiadamy własny park maszynowy i flotę pojazdów, pozwalające na prowadzenie jednocześnie kilku budów w tym samym czasie.
Nadzór budowlany
Prowadzimy nadzory budowlane w województwie zachodniopomorskim i nie tylko. Nasi wykwalifikowani pracownicy ciągle podnoszą swoje uprawniania, pozwalające realizować coraz to większe budowy.
Architekci, projektanci
Współpracujemy z najlepszymi architektami, architektami wnętrz i krajobrazu, a także czołowymi projektantami w Polsce północnej.
Języki obce
Biegle posługujemy się kilkoma obcymi językami, spełniając w ten sposób wymagania również klientów z zagranicy!
Czym się zajmujemy?
90% Domy jednorodzinne
66% Wykonawstwo pod klucz
75% Remonty generalne
60% Nadzór budowlany
37% Inne projekty
Nasze domy na mapie Szczecina

Trudno znaleźć na mapie miasta dzielnicę bez naszego domu. Zakres działalności to głównie Szczecin Centrum: Warszewo, Osów, Gumieńce, Pogodno, Żelechowa; Szczecin Prawobrzeże: Jezierzyce, Smerdnica, Dąbie, Zdroje, Podjuchy, Wielgowo, Załom, Pucice; i okolice Szczecina: Mierzyn, Stobno, Dobra, Wołczkowo, Redlica, Dołuje, Bezrzecze, Sławoszewo, Tanowo, Police, Buk. Budowaliśmy nasze domy nad morzem np. w Pobierowie, nad zalewem np. w Stepnicy oraz wyjątkowo w Warszawie.